نسخه جدید نرم افزار پیامک فارسی برای دانلود عرضه شد

نسخه جدید نرم افزار پیامک فارسی برای دانلود بر روی سایت شرکت ارتباطات سیار ایران عرضه شد.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از khodkar.ir، مشترکان همراه اول می‌توانند این نرم‌افزار را اکنون بر روی سایت " mci.ir " برای دانلود و نصب بر وی گوشی خود دریافت کنند.

نرم‌افزار پیام‌رسان یک سرویس ارزش‌ افزوده برای ارسال و دریافت پیامک‌های فارسی با حجم بالاست.
این سرویس برای استفاده مشترکانی ارائه شده است که امکان استفاده و تمایل کار کردن با این نرم‌افزار را داشته باشند. این سرویس ارتباط مستقیمی با تعرفه پیامک ندارد ولی استفاده از آن باعث می‌شود تا هزینه‌های ارسال پیامک فارسی کاربران کاهش یابد.

کاربران با این نرم‌افزار می‌توانند پیامک‌های فارسی با حجم حدود 200 کاراکتر را ارسال و دریافت کنند. بدیهی است به دلایل فنی این امر تنها در صورتی ممکن است که دو طرف درگیر، نرم افزار را نصب کرده باشند. این در حالی است که در حالت عادی و بدون استفاده از این نرم‌افزار، پیامک‌های فارسی با حجم بیش از 70 کاراکتر به چندین پیامک شکسته شده و هزینه ارسال را بالا می‌برند.

نسخه جدید و ویرایش شده ارسال و دریافت پیامک فارسی که ماه گذشته نسخه قدیمی آن قابل دانلود شد، با همکاری شرکت ارتباطات سیار ایران و مرکز فناوری دانشگاه شریف آماده شده است.

به دلایل فنی این امر تنها در صورتی ممکن است که دو طرف درگیر نرم‌افزار را نصب کرده باشند. هزینه ارسال پیامک فارسی سال گذشته با مصوبه دولت و برای حفظ و گسترش زبان فارسی از 134 ریال به حدود 90 ریال و انگلیسی از 134 به حدود 220 ریال افزایش یافت و از تیرماه اعمال شده است.

این نرم‌افزار تنها برای مشترکان همراه اول طراحی شده است و تنها برای ارسال و دریافت پیامک میان دارندگان سیم کارت همراه اول پیش بینی شده است.

 منبع : (www.IRITN.com

/ 1 نظر / 20 بازدید